קטעים מהספר

עברו על התמונה לקריאת הקטעים 😉

למדתי להגיד לא. וגם להגיד כן.

שמתי לב שריצוי אנשים רוקן אותי מאנרגיות. כשלא הלכתי בהקשבה ללב הייתי ממוטטת מעייפות. התחלתי להתגבר על כל עניין הריצוי אצלי, ולמדתי להגיד לא. וגם להגיד כן...ה 'לא' גרם לי להיות פחות עייפה, והכן מילא אותי בתחושה של עוצמה, מעצם הבחירה וההובלה של זה.

למדתי להגיד לא וגם להגיד כן

לא לחמוד אותו. לא לקחת אותו. פשוט לאהוב אותו.

" ככל שהעמקתי בלמידה שלי, התחלתי לאהוב כסף. לא לחמוד אותו. לא לקחת אותו. פשוט לאהוב אותו. את העבודה שלי עשיתי באהבה- עזרתי לאנשים לחזור לאהוב, את עצמם והאחד את השני, ותוגמלתי בכסף אוהב ומוקיר."

לא לחמוד את הכסף, לא לקחת אותו. פשוט לאהוב אותו

התבוננתי בצבע הירוק, ותהיתי מה מסמלת צ'אקרה בצבע ירוק.

כשהתחלתי לכתוב את הספר עלתה בי המחשבה על המטבע השולט בעולם- הדולר... התבוננתי בצבע הירוק, ותהיתי מה מסמלת צ'אקרה בצבע ירוק. בדיקה זריזה בגוגל העלתה שירוק זה הצבע של צ'אקרת הלב.

התבוננתי בצבע הירוק של הדולר, ותהייתי מה מסמלת צאקרה בצבע ירוק

הגוף שלי התחזק והשרירים שלי התרווחו

חייתי חיי רווחה: הגוף שלי התחזק והשרירים שלי התרווחו, בחרתי להכניס לגוף אוכל מרווח, יצרתי לו"ז מרוווח, והתאים שלי הרגישו יותר ויותר ברווחה. הם יכלו להתרווח בביטחון והנאה! ההוויה של הגוף שלי היתה היא עצמה התגלמות של חיי הרווחה.

הגוף שלי התחזק והשרירים שלי התרווחו

למי הספר מתאים

מה תקבלי מהספר

קוראות ממליצות

רונית האזה

כמה מילים עלי

היי, אני רונית האזה,
אני מטפלת בתנועה, חוקרת תודעה מטפלת זוגית ופרטנית, אמא, בת זוג, בת, אחות ועוד.

בעבודה שלי אני חוקרת את התנועה של האהבה והזוגיות (אם שמים לב … אפשר ממש לראות תנועה). ישנה לוגיקה וסדר סביב הדבר הזה שלהרבה אנשים נראה כמו בלאגן אחד גדול שאין מה לעשות איתו. בהמשך, שמתי לב שאותם חוקים וסדר של אהבה, הם אותם החוקים של מערכת היחסים שלנו עם כסף. כשהייתי צריכה כסף, יישמתי את הטיפול בכסף על עצמי, וזה עבד נפלא ויצר הרבה יותר כסף בחיי.

אני למדתי תואר ראשון במדעי המחשב ועבדתי כמה שנים בחברות הייטק, לאחר מכן עשיתי תואר שני בטיפול בתנועה באוניברסיטת לונדון. בהמשך למדתי טיפול זוגי ממוקד רגש (EFT). אחרי זה התחלתי מסלול לדוקטורט באוניברסיטת בר אילן, שנאלצתי להפסיק אחרי שנתיים כדי להיות שם עבור המשפחה שלי. בתקופה הזו גם כתבתי ספר על אהבה וזוגיות שנמכר באמאזון.

היום אני מלווה זוגות ויחידים לקחת אחריות על החיים שלהם באהבה וכסף וליציר עוד משניהם.

הצעד הראשון

לתחושת נינוחות עם כסף (ועם החיים בכלל) מתחילה בתחושת נינוחות בגוף. רק למלא את הפרטים, לשלם בעמוד המאובטח ולהתחיל 🙂
לכל שאלה נוספת דברי איתי כאן בוואטספ
תקנון | © כל הזכויות שמורות לרונית האס
Created with
 
Schoolyland